קורס סטארט-אפ. הקמת עסק מאפס, ללא הלוואות. הרשמה לקורס.

החלטת להקים עסק, אבל אין לך הון התחלתי כדי להתחיל לפעול? אתה לא רוצה לקחת הלוואות? אין לך אפילו רעיון במה לעסוק? קורס הסטארט-אפ - קורס יחיד במינו שמאפשר לך להקים עסק מאפס, ללא הון התחלתי, ללא הלוואות וללא נדבות של קרובי משפחה! בעזרת הקורס, מעל ל-5,000 אנשים כבר הקימו את העסקים המצליחים שלהם!

עצות סודיות לפתיחת עסק ללא הלוואות והשקעות כספיות! חובה לכל יזם!

איך למצוא משקיע? איך לבחור רעיון כדאי ורווחי? איך לבחור בשותפים טובים? איך לנצח את המתחרים? אילו ספרים עסקיים כדאי לקרוא? איך להקים עסק במקביל לעבודה שכירה? מתי הזמן הכי טוב להתחיל להקים עסק? כאן תמצא את כל התשובות!

15 עקרונות הצלחה של אלי שביט

עד שאתה יושב, בוכה ומחכה שמישהו יבוא וישנה לך את החיים - אתה לא תגיע להצלחה. הבאתי לך כאן 15 עקרונות פשוטים שאני משתמש בהם ב-10 שנים אחרונות. לפני 10 שנים עמדתי בפני פשיטת רגל. היום - אני מולטימיליונר. תרצה - קרא ותשתמש. לא תרצה - תצליח בדרכך.

איך להתייחס לביקורות שליליות באינטרנט?

איך להתייחס לביקורות שליליות באינטרנט? מי כותב את הביקורות האלה ומהי הסיבה ליצורת הביקורות האלה? איך להגיב ואיך לטפל בביקורות האלה כדי שלא יישארו כתמים על שם העסק שלכם? איך להפוך את הביקורות השליליות ליתרון חיובי? המלצות ששוות זהב!

איך למצוא רעיון רווחי לעסק? מאיזה רעיון כדאי להתחיל את העסק?

איך למצוא רעיון רווחי לעסק? איך להמציא רעיון גאוני? מאיזה רעיון כדאי להתחיל את העסק? איך לבחור רעיון שמתאים לאופי שלך? כאן כל התשובות!

האם אתה מסוגל להקים עסק? בדוק עכשיו!

למה רוב העסקים נסגרים בשנה הראשונה? ממה נובע העוני? כאן התשובות! בוא נהיה כנים - המשכורת הממוצעת בארץ מספיקה רק כדי לשרוד - לשלם שכירות ולא למות מרעב. כדי שהמשפחה הממוצעת תתקיים - צריך שגם הבעל וגם האישה יעבדו.

המאניפסט של אלי שביט. המהפכה התחילה!

העולם שלנו השתגע. גברים נראים כמו אימפוטנטים, נשים נראות כמו חתולות עם ביצים. ילד בן 18 מכיר נוסחאות בכימיה, אבל לא מסוגל לבנות לעצמו את העתיד. איך לבנות יחסים בריאים בין גברים לנשים? איך לתת לילדים חינוך מושלם? איך לנהל אורך חיים שמביא לאושר? איך לשמור על הבריאות? על השאלות האלה ורבות אחרות - תקבל את התשובה במאניפסט של אלי שביט.

50 רעיונות עסקיים שניתנים להתחיל מיד וללא השקעה כספית!

איך למצוא רעיון כדאי להקמת עסק מצליח? איך להתחיל אותו במינימום מאמץ וללא השקעה כספית גדולה? נראה שאין רעיונות כאלה, הרי כל רעיון עסקי דורש השקעה כספית, אבל לאחר ניתוח מעמיק של הבעיה, מסתבר שיש לא מעט רעיונות שאשר להקים מאפס!

איזה עסק מאפס, יכולה להקים אישה?

איזו אישה לא חולמת שיהיה לה עסק משלה עם הכנסה יציבה? כל אישה רוצה לעסוק במשהו שמהנה אותה וגם, משאיר לה זמן פנוי לילדים ולכל את עבודות הבית. השאלה היא, איך להקים עסק כאשר יש ממש מעט זמן? איך להקים עסק בלי סיכונים והשקעות כספיות גדולות? כאן התשובה!

זהירות! 3 הדרכים המסוכנות ביותר למציאת מימון להקמת עסק!

באילו דרכים משתמש היזם המתחיל למציאת מימון להקמת עסק? איך הדרכים האלה מובילות אותו לאסון? קרא את המדריך המפורט!

איך למצוא שותפים טובים לעסק?

ידוע שכדי להקים עסק מצליח - עדיף שיהיו לך כמה שיותר שותפים. האמנם? בוא נבחן את המצב לעומק ונראה את היתרונות ואת החסרונות של הכנסת שותף לעסק.

37 כללי בולשיט שהכניסו לנו לראש

עוד מלידה הכניסו לנו לראש מה נכון ומה לא, מה טוב ומה רע, מה מותר ומה אסור. למרבה הצער, רוב הכללים האלה מנותקים מהמציאות, לא מביאים לתוצאות טובות וברוב המקרים אנחנו אפילו לא שמים לב שהכללים האלה מרעילים לנו את החיים.

7 אשליות מטעות ומסוכנות לגבי לימודים באוניברסיטה!

סטודנט של מכללה או אוניברסיטה - תקרא את הכתבה הזאת! כאן תגלה 7 אשליות מטעות ומסוכנות לגבי לימודים באוניברסיטה! למה ואיך הלימודים באוניברסיטה פוגעים בחיי הסטודנטים? והכי חשוב - איך אפשר להרוויח בזמן הלימודים באוניברסיטה?

ממה עדיף להתחיל את העסק - ייצור או שיווק?

כדי להקים עסק צריך שיהיה בידך מוצר כלשהו. כדי שיהיה מצר, צריך לייצר אותו. כדי לייצר מוצר צריך להשקיע כסף בייצור שלו, צריך לקחת עובדים שיעשו את כל העבודה, צריך לקחת משרדים וכו'. האם קיימת דרך להתחיל את העסק בלי להיכנס לתהליכי ייצור ובלי להשקיע הון תועפות בהקמת העסק? כאן התשובה!

7 שלבים בדרך למיליון הראשון שלך

הדרך למיליון דולר קשה וקלה בו זמנית. כל אחת מאיתנו נמצא איפשהו בדרך למיליון הראשון שלו. על פי התשובה איפה אתה נמצא בין 1 ל-7 - תוכל לגלות מהו הפתרון הנכון כדי להשיג את המיליון שלך מהר יותר! תעבור טסט קצר ותקבל את התשובה :)

שיווק רשתי. כדאי או לא?

מהן היתרונות והחסרונות של מערכות שיווק רשתי? האם כדאי להיכנס למערכות שיווק רשתי? מה כדאי ללמוד שם? מה לא כדאי לעשות שם?

36 פחדים, ספקות ותירוצים שיעזרו לך לא להקים עסק :)

כל אחד בטוח שיש לו מצב מיוחד שבגללו הוא לא יכול להקים עסק, למרות שלכל אחד יש את אותו אוסף התירוצים... לפניך הרשימה של כל התירוצים, הפחדים והספקות ששמעתי מאז הקמת פרויקט הסטארט-אפ.

האם אתה איש עסקים טוב? בדוק את עצמך!

מקור המושג "איש עסקים" הוא במילים "להיות עסוק". לכן, אנשי עסקים - זה "אנשי עסוקים" - כן, עם "ו" באמצע :)

אז מי הוא אלי שביט?

מייסד פרויקט ״סטארט-אפ״, ממציא השיטה המאפשרת להקים עסק מאפס, ללא הלוואות, פרופסור בפקולטה להקמה וניהול עסקים. מאז 2009, בעזרת קורס הסטארט-אפ, מעל ל-5,000 אנשים הקימו עסקים מצליחים! לפני 10 שנים אלי שביט עמד בצעד אחד בפני פשיטת רגל. היום הוא בונה מלונות, מייבא רכבי יוקרה, בעל רשת בוטיקים לתכשיטים והכי חשוב - מלמד אנשים לקום מהברכיים, להשתחרר מהעבדות ולהתפרנס בכבוד בעזרת העסק הפרטי שלהם.